Akustik Testler

Günümüzde gürültü kirliliğinin insan ve yaşam üzerinde yarattığı olumsuz etkiler üzerine yapılan çalışmalar, bu konudaki farkındalığı artırmıştır. Yapı sahipleri binalarının akustik nitelikler açısından konforlu bir yaşam sunmasına önem vermektedir. Bu nedenle yapı malzemelerinin akustik yalıtıma olan etkisi ve bunun ölçülmesi her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. 

ticemlabs, EN 10140-2 standartlarına uygun ölçüm odalarında, yüksek teknolojili ölçüm sistemleri ve uzman ekibi sayesinde yapı malzemelerinin ve sistemlerinin ilgili standarda göre ses azaltma indexlerinin belirlenmesine, bu sistemlerin özelliklerinin geliştirilmesine yönelik araştırma ve geliştirme projelerine  teknik hizmet vermektedir.


Yürütülen Deneyler

Neler test edilir?

Galeri

ticemlabs, EN 10140-2 standartlarına uygun ölçüm odalarında, yüksek teknolojili ölçüm sistemleri ve uzman ekibi sayesinde yapı malzemelerinin ses azaltma indekslerini belirler.

Sahada gürültü ve ses geçiş ölçümleri yapılmaktadır.

Galeri

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90212276 5 276