Akreditasyon ve İş Birlikleri

Dünyanın sayılı akreditasyon kuruluşlarından biri olan IAS (Uluslararası Akreditasyon Servisi) onaylı ticemlabs, laboratuvar kapsamını günden güne geliştirip büyüterek sektöründe iddialı olduğunu her geçen gün bir kez daha ortaya koymaktadır. IAS'nin yanı sıra TSE ve İsrail Standart Enstitüsü ( SII ) tarafından da belirli testler için onaylanmış ticemlabs, belgelendirme çalışmaları için deneysel çalışmalar yürütmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu alanında uzman akademisyen ve mühendisler sayesinde malzemeleri üniversite-sanayi çerçevesinden yorumlayarak üretici ve tüketiciler için yaratıcı çözümler üretilmesine olanak sağlamaktadır. ticemlabs, sahip olduğu akreditasyonlar ile yayınladığı raporlar sayesinde geliştirilen ürün veya sistemlerin uluslararası pazarda rahatlıkla boy göstermesini sağlamaktadır.


Ürünlerin geliştirme aşamasını, yayımladığı raporlarla hızlandırarak pazara çıkış zamanlarının öne çekilmesini sağlayan ticemlabs, tüketicilerin yeni çözümlere hızla ve güven içerisinde ulaşmasında büyük rol oynar.


Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90212276 5 276