Kalite Politikamız

Ticemlabs, malzeme üreticilerinin iş geliştirme çalışmaları için gerekli inovasyonları belirler, bu inovasyonlar doğrultusunda müşterilerinin, iş fırsatlarının kapısını aralamasında büyük rol oynar. Günümüzde insanların daha konforlu bir yaşam isteklerini göz önüne alan Ticemlabs, hizmet verdiği üreticilere bu doğrultuda geliştirmeler ve inovasyonlar önermektedir.

Dünyanın sayılı akreditasyon kuruluşlarından biri olan IAS (International Accreditation Service) onaylı ticemlabs, laboratuvar kapsamını günden güne geliştirip büyüterek sektöründe iddialı olduğunu her geçen gün bir kez daha ortaya koymaktadır. ticemlabs, bünyesinde bulundurduğu alanında uzman akademisyen ve mühendisler sayesinde malzemeleri üniversite-sanayi çerçevesinden yorumlayarak üretici ve tüketiciler için yaratıcı çözümler üretilmesine olanak sağlamaktadır.

Ticemlabs sahip olduğu akreditasyonlar ile yayınladığı raporlar sayesinde geliştirilen ürün veya sistemlerin uluslararası pazarda rahatlıkla boy göstermesini sağlamaktadır. Ürünlerin geliştirme aşamasını yayımladığı raporlarla hızlandırarak pazara çıkış zamanlarının öne çekilmesini sağlayan ticemlabs, tüketicilerin yeni çözümlere hızla ve güven içerisinde ulaşmasında büyük rol oynar.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. “Kabul Et” seçeneği ile tüm çerezleri kabul edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

+90212276 5 276